Skip to content

Zrozumienie automatów Symbole dzikie – Staked Wilds, Wild Multiplier, Expanding Wilds

Zrozumienie automatów Symbole dzikie – Staked Wilds, Wild Multiplier, Expanding Wilds

Kasyno online automaty za darmo

Jeśli jesteś pasjonatem gier na automatach, z pewnością musisz znać zasady gier, a także sposób działania automatów. Automaty do gry są łatwe do nauczenia, a większość kasyn online oferuje darmowe gry. W automat można grać w trybie wolnym (rejestracja jako gość) lub grać na prawdziwe pieniądze. W tym przewodniku przedstawię funkcjonalność symboli dzikich w automatach wideo.

Większość automatów do gier online używa dzikich symboli i jest to jedna z głównych funkcji oferowanych przez automaty do gier wideo. W większości przypadków symbol dziki odpowiada za wyzwolenie najwyższego jackpota i drugiego jackpota, podczas gdy inne gry na automatach używają symboli dzikich do wyzwalania zarówno jackpotów, jak i rund bonusowych.

W grach automatowych symbole wieloznaczne pełnią kilka funkcji podczas gry. Funkcjonalność każdego dzikiego symbolu różni się w zależności od slotu wideo. Wspólną funkcją używaną przez symbol dziki jest zastąpienie wszystkich innych symboli i ukończenie zwycięskiej kombinacji. Na przykład, jeśli najwyższy jackpot zostanie aktywowany przez trafienie 5 symboli wiśni. Symbolu dzikiego można użyć do wyzwolenia jackpota po trafieniu 3 symboli wiśni i 2 symboli dzikich lub 4 symboli wiśni i 1 symbolu dzikiego. Dlatego symbol dziki staje się symbolem wiśni i uruchamia główną wygraną.

Zrozumienie automatów Symbole dzikie - Staked Wilds, Wild Multiplier, Expanding Wilds symbol dziki

W innych automatach symbol dziki wykonuje kilka funkcji podczas gry. Na przykład symbol dziki może działać zarówno jako substytut, jak i mnożnik. Oznacza to, że za każdą zwycięską kombinację, którą ukończy, przyzna wartość mnożnika. W zależności od gry na automacie dziki symbol może zwiększyć wartość mnożnika większą niż 4x.

Ponadto dziki symbol może być użyty w automacie wideo jako postawiony dziki symbol. Dwa lub więcej symboli dzikich może pojawić się na jednej rolce i zastąpić wszystkie inne symbole, aby ukończyć zwycięską kombinację. Oznacza to, że gdy na jednym bębnie pojawią się dwa dzikie symbole, możesz trafić dwie zwycięskie kombinacje, co zwiększa twoje szanse na wygraną. Jednakże, gdy w automacie wideo jest używany postawiony symbol dziki, symbol może pojawiać się na niektórych bębnach nie na wszystkich.

W automacie wideo można używać symbolu dzikiego jako rozwijającego się symbolu dzikiego. Gdy symbol dziki pojawi się na bębnie, może rozwinąć się do dwóch symboli dzikich (jeden symbol dziki na jednej rolce, a drugi na drugiej rolce, usuwając inny symbol na swojej drodze) i zastąpić wszystkie inne symbole, aby ukończyć zwycięską kombinację. Inne symbole wild mogą wykonywać funkcje, takie jak uruchamianie rundy bonusowej lub uruchamianie progresywnego jackpota przy maksymalnym zakładzie. Zanim pomyślisz o graniu w gry na automatach, w których używa się symboli dzikich, z pewnością musisz poznać jej funkcję przed rozpoczęciem gry.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *